ΣΠΟΡΤΟΠΙΚΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Οι διαιτητές και οι βοηθοί στην Δυτική Αττική(ΕΠΣΔΑ)

 4cceffdbd33b702677fefec7e4b2b304_L

Ανακοινώθηκαν από την επιτροπή διαιτησίας οι διαιτητές και οι βοηθοί που θα διευθύνουν τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην Α΄και Β΄κατηγορία 8η και 9η αγωνιστική καθώς και στο πρωτάθλημα παίδων και νέων 3η αγωνιστική. Αναλυτικά:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015-16 (9η αγωνιστική)

 

ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Σάββατο

21/11/15

15:00

ΜΕΝΤΗΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.

 

ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

21/11/15

15:00

ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΠΑΤΕΣΤΗ Α.

 

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΒΙΛΙΩΝ

Σάββατο

21/11/15

15:00

ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε.

 

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΦΥΛΉΣ

Σάββατο

21/11/15

15:00

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΠΙΠΗ Β.

 

Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Κυριακή

22/11/15

15:00

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε., ΚΑΠΡΕΤΣΟΣ Ν.

 

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ

Κυριακή

22/11/15

15:00

ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΡΕΝΤΖΑΣ Δ., ΜΑΝΑΛΗΣ Α.

 

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΦΡΑΓΚΕΙΟ

Κυριακή

22/11/15

15:00

ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ Κ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2015-16 (8η αγωνιστική)

 

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΗ ΕΝΩΣΗ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΜΑΓΟΥΛΑΣ

Σάββατο

21/11/15

15:00

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Γ., ΚΟΡΕΣΤΗ Κ., ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.

 

ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

21/11/15

15:00

ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΝΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΣ Κ.

 

ΑΡΓΩ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Κυριακή

22/11/15

11:00

ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.

 

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Κυριακή

22/11/15

15:00

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.

 

Α.Π.Σ ΙΚΑΡΟΣ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ

ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Κυριακή

22/11/15

15:00

HABILAJ A., ΚΟΡΕΣΤΗ Κ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Χ.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ (3η αγωνιστική)

 

ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΚΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

Σάββατο

21/11/15

11:00

ΠΟΥΛΑΚΑΚΗΣ Ε.

 

ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ

Σάββατο

21/11/15

11:00

ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.

 

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Σάββατο

21/11/15

11:30

ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.

 

ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΒΥΖΑΣ

ΦΡΑΓΚΕΙΟ

Σάββατο

21/11/15

15:00

ΧΡΟΝΗΣ Γ.

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (3η αγωνιστική)

 

ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ – ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

Κυριακή

22/11/15

10:30

ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.

 

ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΓΚΟΡΥΤΣΑΣ

Κυριακή

22/11/15

11:00

ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ.

 

Εγγραφή
Notify of

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

0 Σχόλια
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
ΘΡΙΑΣΙΟ