ΕΛΕΥΣΙΝΑΜΑΓΟΥΛΑΤΟΠΙΚΑ

Τους υποψήφιους του συνδυασμού Πρώτη Πόλη ανακοίνωσε ο Βασίλης Τόλης

Το ψηφοδέλτιό του κατέθεσε ο Συνδυασμός Ελευσίνα Μαγούλα « ΠΡΩΤΗ ΠΟΛΗ » την Κυριακή, 27 Απριλίου 2014. Αναλυτικά η ανακοίνωση και τα ονόματα:

“Στο ανανεωμένο και πολυσυλλεκτικό ψηφοδέλτιο του συνδυασμού μας δίνουν το «παρών» και ενώνουν τις δυνάμεις τους πολίτες της Ελευσίνας με διαφορετικές διαδρομές και ιδεολογικοπολιτικές αναφορές ο καθένας, χωρίς κομματικές δεσμεύσεις και συμφωνίες «κεκλεισμένων των θυρών».

Ο συνδυασμός μας Ελευσίνα-Μαγούλα «ΠΡΩΤΗ ΠΟΛΗ» απαρτίζεται από προσωπικότητες καταξιωμένες κοινωνικά και επαγγελματικά, από άτομα ικανά και αποτελεσματικά, με γνώσεις και εμπειρία, με ήθος και αξιοπρέπεια, που συνδέονται και συνεργάζονται αρμονικά για έναν κοινό σκοπό: την αναδόμηση της Τοπικής Αυτοδιοίκησης στην πόλη μας, στις βάσεις του σεβασμού, της ανθρωπιάς και της συνέπειας.

Όλοι εμείς συναισθανόμαστε τις ανησυχίες, τις αγωνίες και τις ανάγκες των πολιτών της Ελευσίνας και της Μαγούλας.
Όλοι εμείς επιθυμούμε έναν Δήμο με διαφάνεια, με ποιότητα στη ζωή των πολιτών (στο περιβάλλον, στην παιδεία, στον πολιτισμό, στον αθλητισμό, στην καθαριότητα) και με ίσες ευκαιρίες για όλους.
Όλοι εμείς διεκδικούμε «εδώ και τώρα» την ακύρωση του συστήματος της αδιαφάνειας, της αναλγησίας και της αναξιοκρατίας που έχει κυριεύσει τον Δήμο μας.
Δώδεκα χρόνια υποσχέσεων είναι αρκετά.

Προχωράμε μπροστά και θα φθάσουμε μέχρι τη νίκη στις 18 Μαΐου.

Διαφήμιση

Έχουμε μαζί μας όλους εκείνους που πιστεύουν ότι έχουν δικαίωμα να ζήσουν σε αυτή την πόλη με υγεία, προοπτική και αξιοπρέπεια.
Έχουμε μαζί μας όλους εκείνους που στη ζωή αφήνουν παρακαταθήκη για τις γενιές του μέλλοντος.
Έχουμε μαζί μας όλους εκείνους που, όπως λέει ο ποιητής,
χρωστάνε μόνον σε κείνους που πολύ ονειρεύτηκαν…

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΝΤΩΝΑΡΑ-ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΙΑ – ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΕΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ, ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
2 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
1ου ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
3 ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
4 ΒΑΡΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΝΑ) ΧΗΜΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Ε.Μ.Π.
ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
5 ΒΙΟΛΕΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟΣ
(ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ-ΕΜΨΥΧΩΤΡΙΑ)
6 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
7 ΓΙΑΛΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
8 ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ MSc INFORMATION TECHNOLOGY ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΡΙΑ Η/Υ
ΧΟΡΟΔΙΔΑΣΚΑΛΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ
9 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΥΡΑ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
10 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ MSc & ΘΕΟΛΟΓΟΣ
11 ΔΗΜΟΜΕΛΕΤΗ-ΤΖΑΦΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
12 ΗΛΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ
13 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ – ΦΟΡΟΤΕΧΝΗΣ
14 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
15 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΙΟΛΟΓΟΣ
16 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
17 ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ 3ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
18 ΛΙΑΣΚΟΣ (ΧΕΙΜΑΡΑΣ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
19 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΧΑΛΥΒΟΥΡΓΙΚΗΣ
20 ΜΠΕΛΕΓΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
21 ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΕΛ.ΑΣ.
22 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
23 ΝΤΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
24 ΝΤΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
25 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
26 ΠΑΘΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΗΜΙΚΟΣ MSc
PHD ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΣ
28 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
29 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ-ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΥΠΕΎΘΥΝΗ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
30 ΡΟΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
31 ΣΚΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΡΙΑ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
32 ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΟΔΗΓΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
33 ΤΣΙΛΙΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
34 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
35 ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2 ΔΡΟΥΛΙΑ-ΖΑΜΠΕΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
3 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
4 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΗΣ
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΤΡΙΑ
7 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΤΕΙ
8 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
9 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ Α.Μ.Ε.Α.
10 ΝΤΕΡΓΚΑΤΣΙΟΒΑ ΟΛΙΕΣΙΑ (ΟΛΕΣΙΑ) ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
11 ΣΑΜΠΑΝΗ ΦΑΝΗ ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ ΕΠΙΠΛΟΥ
ΧΗΜΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ
12 ΧΑΣΑΝ ΜΑΖΛΟΥΜ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
2 ΡΕΝΤΟΥΜΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
3 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ-ΚΟΥΖΟΥΠΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
4 ΣΤΡΑΪΤΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
5 ΤΟΥΡΚΟΔΗΜΗΤΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΝΗ) ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
6 ΥΦΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2 ΚΟΥΡΑΣΗ-ΣΚΟΥΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
ΤΟΠΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
3 ΛΙΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΔΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
4 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
5 ΣΤΑΜΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
6 ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

 

 

 

Σχετικά Άρθρα

Εγγραφή
Notify of

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

0 Σχόλια
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!