Όλα τα ονόματα των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων του συνδυασμού “Ενεργή Συμπολιτεία” με επικεφαλής τον υποψήφιο δήμαρχο Ελευσίνας Μαγούλας Κώστα Βαμβακά
ΕΝΕΡΓΗ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ
ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ- ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του Θεοδώρου,
Υποψήφιος Δήμαρχος
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Υποψήφιοι Δημοτικοί
Σύμβουλοι Ελευσίνας
Αθανασιάδου Ευαγγελία ( Λίλα )
του Γεωργίου Επιτηδευματίας ( Πρόεδρος Ζωοφιλικού Συλλόγου Ελευσίνας )
Αναγνώστου Ευαγγελία ( Λιλή )
του Γεωργίου Δημόσιος Υπάλληλος
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ Συνταξιούχος
ΑΝΤΩΝΑΡΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
του ΧΡΗΣΤΟΥ Συνταξιούχος
ΑΠΟΚΟΡΩΝΙΩΤΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΕΤΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
πρώην υπάλληλος ΕΛΠΕ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ Διαιτολόγος-Διατροφολόγος
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ)
του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Φοιτήτρια Μουσικολογίας
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ-ΜΑΡΙΑ
του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Ασφαλιστικός Σύμβουλος
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του ΧΡΗΣΤΟΥ Εκπαιδευτικός
ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Συνταξιούχος
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ
του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Έμπορος
ΚΑΛΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
του ΑΝΔΡΕΑ Χαλυβουργός
ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΥ Οδοντίατρος
ΚΟΝΤΟΛΑΙΜΑΚΗ-ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ)
συζ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ Ελεύθερος Επαγγελματίας
ΚΟΡΦΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Οικονομολόγος
ΚΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ελεύθερος Επαγγελματίας
ΛΕΒΕΝΤΗ-ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ συζ. ΙΩΑΝΝΗ Τραπεζικός Υπάλληλος
ΛΕΚΚΑ-ΜΑΡΚΑΤΗ ΕΛΕΝΗ
του ΔΑΝΙΗΛ Nομικός
ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΔΙΟΜΗΔΗΣ
του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μηχανικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Πληροφορικής
ΜΙΛΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σκηνοθέτης
ΜΟΝΑΧΟΛΙΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) συζ. ΗΛΙΑ Εκπαιδευτικός
ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΤΖΟΥΝΕΪΤ
του ΜΟΥΣΤΑΦΑ Χειριστής κλάρκ
ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Διευθυντής Ορθοπεδικής κλινικής Θριασίου Νοσοκομείου
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Πρόεδρος Συλλόγου ”Ίκαρος”
ΠΑΠΑΜΕΛΕΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του ΜΕΛΕΤΙΟΥ Ελεύθερος Επαγγελματίας
ΠΑΣΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΗ)
του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Πολιτικός Μηχανικός
ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΡΙΤΑ)
του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Συνταξιούχος
ΣΤΑΘΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
του ΙΩΑΝΝΗ Γραφίστρια
ΣΤΑΜΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Ιδιωτικός Υπάλληλος
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Συνταξιούχος
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ιστορικός Αρχαιολόγος
ΣΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λοχαγός ε.α
ΤΣΟΠΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του ΦΙΛΙΠΠΟΥ Δημοτικός Υπάλληλος
ΤΥΧΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
του ΙΩΑΝΝΗ Γεωπόνος
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
ΜΑΓΟΥΛΑΣ Υποψήφιοι Δημοτικοί
Σύμβουλοι Μαγούλας
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Συνταξιούχος
ΜΑΥΡΑΚΗ-ΜΠΟΛΤΑ ΜΑΡΙΑ
του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ασφαλίστρια
ΡΟΥΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Μηχανολόγος
ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γεωπόνος
ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Εκπαιδευτικός
ΤΕΠΤΕΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Συνταξιούχος
ΤΡΙΠΕΡΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Πολιτικό προσωπικό Αεροπορίας
ΦΩΤΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Επιτηδευματίας
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΔΑΒΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
του ΗΛΙΑ
Φοιτήτρια Κοινωνικής Ανθρωπολογίας
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
του ΗΛΙΑ Καλλιτέχνης
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗ ΕΡΙΦΙΛΗ
του ΧΡΗΣΤΟΥ Ελεύθερος
Επαγγελματίας
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Συνταξιούχος
ΚΑΡΜΠΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)
του ΜΙΧΑΗΛ Λογίστρια
ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΙΣΙΔΩΡΑ
του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Καθηγήτρια – Οικονομολόγος
ΛΑΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Συνταξιούχος
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ Δάσκαλος
ΠΕΔΙΑΔΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Μαθηματικός
ΡΟΥΣΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ Κοινωνιολόγος
ΣΤΑΜΝΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΝΑ)
του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Ιδιωτική Υπάλληλος
ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ηλεκτρολόγος
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
ΔΑΛΙΣΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
του ΙΩΑΝΝΗ Γεωγράφος
ΚΑΛΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του ΙΩΑΝΝΗ Ιδιωτικός υπάλληλος
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γεωπόνος
ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΣ
του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιος διδάκτωρ Πολιτικής Επιστήμης Παντείου Πανεπιστημίου